Opowiemy teraz, jak przebiega praca w roku szkolnym 2006/07.

Od września pracowaliśmy bardzo prężnie. Uczestniczyliśmy w wielu ciekawych zajęciach, imprezach i wycieczkach. Bardzo duży wkład pracy wnieśli rodzice, którzy prowadzili zajęcia, pomagali w ich organizacji. Urządzali również imprezy i wycieczki oraz czuwali wspólnie z nauczycielkami nad ich przebiegiem.

Do marca 2007 roku udało nam się zrealizować wiele wspólnych wycieczek:

Przyglądaliśmy się pracy naszych rodziców i tak powstał cykl "Poznajemy zawody naszych rodziców".
Każdy z wykonywanych zawodów jest bardzo ciekawy.
Spotkaliśmy się z:

Wszystkie te spotkania dostarczyły nam bardzo dużo informacji i ciekawostek.
Rodzice chętnie włączają się w prowadzenie zajęć:

To rodzice pomogli w realizacji wielu ciekawych imprez:

Mamy z naszej grupy prowadzą kącik dla rodziców
pt. "Zdrowe smakołyki dla malucha". Pomagają w organizacji kiermaszów:

Podczas "Wieczoru wróżb i zabaw andrzejkowych"  w XI 2006r., zostaliśmy pasowani na "Misia porządnisia".
Otrzymaliśmy chusty i znaczki z logo grupy, które są wytworem rodziców.
Chusty towarzyszą nam w czasie wszystkich wycieczek i wyjść w teren. To rodzice również czuwają nad potrzebami dzieci - uszyli woreczki do strojów gimnastycznych, dostarczają potrzebnych do zajęć przyborów, pomocy i elementów do dekoracji sali. Bardzo chętnie uczestniczą w zebraniach grupowych.

Pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę, niestety pogoda nie pozwoliła na zabawę w plenerze :-(

Prężnie działa "trójka grupy", fotograf i skarbnik oraz osoba prowadząca tę stronę internetową.
[to nie ja pisałem ;-)]

Zdjęcia ze wspólnych działań znajdują się w albumie pt.: "Z życia grupy Misie" oraz płytach CD.
Wpisów do albumu dokonują sami rodzice.

Naszym największym osiągnięciem jest pomalowanie naszej sali, łazienki oraz mebli.
Było to możliwe dzięki wzajemnej współpracy rodziców z nauczycielkami. Teraz jest pięknie i kolorowo :-)

Chcielibyśmy w imieniu wszystkich "Misiów" oraz w imieniu naszych pań, serdecznie za wszystko rodzicom podziękować.
Liczymy na dalsze zainteresowanie i współpracę.

inne akcje:

Wielkanoc